PRÁCE POSLALI

IV. ročník

16.06.2011 08:53

1. ZŠ s MŠ Liesek

2. ZŠ s MŠ Rabča 

3. ZŠ s MŠ Mútne

4. ZŠ Slnečná Námestovo

5. ZŠ s MŠ Suchá Hora

6. ZŠ s MŠ Hladovka


 

 

>>

III. ročník

14.06.2010 08:47

 

Súťaže sa zúčastnilo 301 žiackych prác zo 17 základných škôl.   

1. ZŠ s MŠ Liesek, Staničná 324, 027 12 Liesek

2. ZŠ s MŠ Rabčice 194, 029 45 Rabčice 

3. ZŠ s MŠ Čimhová, 027 12 Čimhová

4. ZŠ R. Dilonga Trstená, 028 01 Trstená

5. ZŠ s MŠ J. Vojtaššáka, 029 56 Zákamenné

6. ZŠ M. Medveckej, 027 44 Tvrdošín

7. ZŠ s MŠ Vyšnokubínska 135/35, Vyšný Kubín

8. ZŠ s MŠ Trstená, Hviezdoslavova 822/8, 028 01 Trstená

9. ZŠ s MŠ Vavrečka 205, 029 01 Vavrečka

10. ZŠ s MŠ Suchá Hora, 027 13 Suchá Hora

11. ZŠ Slnečná 168/28, 029 01 Námestovo

12. ZŠ s MŠ Novoť 315, 029 55 Novoť

13. ZŠ s MŠ Oravská Polhora 481, 029 47 Oravská Polhora

14. ZŠ s MŠ Mútne 224, 029 63 Mútne

15. ZŠ Hruštín, 029 52 Hruštín

16. Špeciálna základná škola Dolný Kubín, 026 01 Dolný Kubín

17. ZŠ s MŠ Hladovka, 027 13 Hladovka 238 

>>

II. ročník:

20.11.2009 09:09

 Do súťaže bolo prihlásených 318 žiackých prác a 25 základných škôl.

1. Základná škola s materskou školou Suchá Hora, 027 13 Suchá Hora
2. Základná škola s materskou školou Breza, 029 53 Breza
3. Základná škola Štefana Šmálika, Školská 166? 027 44 Tvrdošín
4. ZŠ s MŠ pri zdravotnickom zariadení Dolný Kubín, Nemocničná 4, 026 015.

5. Základná škola Oravská Lesná, 029 57 Oravská Lesná
6. Základná škola Ťapešovo, 029 51 Ťapešovo 64
7. Základná škola s materskou školou A. Bažíka Zuberec, 027 32 Zuberec
8. Základná škola s materskou školou Novoť, 029 55 Novoť
9. Základná škola s materskou školou Nižná, Nova doba, 027 43 Nižná
10. Základná škola s materskou školou Brezovica, 028 01 Brezovica, Školská 321
11. Základná škola s materskou školou Vavrečka, 029 01 Vavrečka 205
12. Základná škola s materskou školou Liesek, Staničná 324, 027 12 Liesek
13. Základná škola R. Dilonga Trstená, 028 01 Trstená
14. Základná škola s materskou školou Podbieľ, 027 42 Podbieľ
15. Základná škola s materskou školou Oravská Polhora, 029 47 Oravská Polhora 130
16. Základná škola s materskou školou Párnica
17. Základná škola s materskou školou Lokca, 029 51 Lokca 71
18. Základná škola s materskou školou Trstená (štátna), Hviezdoslavova 822, 028 01 Trstená
19. Špeciálna škola Dolný Kubín, 026 01 Dolný Kubín
20. Základná škola s materskou školou Habovka, 027 32 Habovka 235
21. ZŠ J. Matúšku, Kohútov sad, 026 01 Dolný Kubín
22. ZŠ Slnečná 168/28, 029 01 Námestovo
23. Základná škola Trstená, Hviezdoslavova 822/8, 028 01 Trstená
24. Základná škola Stred 122, 027 05 Zázrivá
25. Základná škola s materskou školou Hladovka, 027 13 Hladovka 238

 

>>

I. ročník:

19.11.2009 22:47

1. ZŠ Slnečná 168/28, 029 01 Námestovo (k 31. 3. 2008)
2. ZŠ Čimhová, 027 12 Liesek (k 21. 4. 2008)
3. ZŠ s MŠ Vavrečka, O29 01 Námestovo (k 21. 4. 2008)
4. ZŠ J. Matúšku, Kohútov sad, 026 01 Dolný Kubín (k 21. 4. 2008)
5. ZŠ Suchá Hora, 027 13 Suchá Hora (k 29. 4. 2008)
6. ZŠ Čimhová, 027 12 Liesek (k 29. 4. 2008)
7. ZŠ s MŠ Rabčice, 029 45 Rabčice (k 29. 4. 2008)
8. ZŠ s MŠ Pucov, 026 01 (k 29. 4. 2008)
9. ZŠ s MŠ Hladovka, 027 13 Hladovka 238, (k 29. 4. 2008)
10. ZŠ s MŠ Oravská Lesná, 029 57 Oravská Lesná, (k 2. 5. 2008)
11. ZŠ s MŠ Lokca, 029 51 Lokca (k 2. 5. 2008)
12. CZŠ Sihelné, 029 46 Sihelné (k 2. 5. 2008)
13. ZŠ R. Dilonga Trstená, 028 01 (k 2. 5. 2008)
14. ZŠ s MŠ Vitanová, 027 12 Vitanová (k 2. 5. 2008)
15. ZŠ s MŠ Hruštín, 029 52 Hruštín (k 2. 5. 2008)
16. ZŠ s MŠ Zubrohlava, 029 43 Zubrohlava (k 2. 5. 2008)
17. ZŠ s MŠ Klin, 029 41 Klin (k 5. 5. 2008)

>>

Vyhľadávanie

vytvorila nezávislá hornooravská výtvarná spoločnoť © 2009, Všetky práva vyhradené.